Hasan Özen
Hasan Özen
05 Ocak 2019 Cumartesi 15:50
Vali Mustafa Tutulmaz Yılbaşı Gecesi Görev Başındaki Kamu Görevlileri ve İlimizde Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Ederek Yeni Yıllarını Kutladı.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın yılbaşı ziyaretlerinde İl Jandarma Komutanı J. Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız hazır bulundular.
 
Programı kapsamında ilk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezinde (Gamer) görev başındaki kamu görevlilerini ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz yetkililerden bilgi alarak, yeni yıllarını kutladı ve başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu. Ziyareti sırasında acil durumlar için oluşturulan müdahale noktalarında görev yapan sağlık ve güvenlik personelleri ile canlı yayın bağlantısı kuran Vali Tutulmaz, onların yeni yılını kutlarken hayırlı işler temennisinde bulundu.
 
Daha sonra Afyon Devlet Hastanesi Acil Servisinde sağlık hizmetlerini yerine getiren sağlık personelleri ile serviste acil tedavi amacıyla bulunan vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunan Vali Tutulmaz, acil serviste çalışan sağlık personellerinin de yeni yıllarını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
 
Devlet hastanesi ziyaretinin akabinde genellikle Erenler Mahallesinde ikamet eden öğrencilerle bir araya gelen Vali Tutulmaz, öğrencilerin istek ve taleplerini dinlerken onların yeni yılını kutladı.
 
Vali Mustafa Tutulmaz yılbaşı gecesinde son olarak Ankara Yolu Susuz Kavşağında uygulamalarda bulunan Jandarma ve Emniyet ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yeni yılda kazasız günler temennisinde bulunan Vali Tutulmaz, uygulama sırasında durdurulan araçlardaki yolcuların yeni yıllarını kutlayarak hayırlı yolculuklar diledi.
 
2018 Yılı İlimiz Açısından Başarıya, Güzelliklere ve İyiliklere Vesile Olan Bir Yıl Oldu.
 
Ziyaretleri sırasında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; “2018 yılını bitirip İnşallah gece yarısından itibaren yeni bir yıla 2019'a merhaba diyoruz. 2018 yılı ilimiz açısından başarıya, güzelliklere ve iyiliklere vesile olan bir yıl oldu. İlimizin tanıtımı açısından, termal, sağlık ve spor turizmi alanları gibi birçok olanda Valiliğimiz öncülüğünde, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte özelliklede sivil toplum örgütlerinin destekleriyle Afyonkarahisar’da çok önemli hizmetlere imza attık. İnşallah 2019 yılı bu yıldan daha iyi daha başarıları, daha çok güzellikleri ve iyilikleri beraberinde getirir. Bu anlamda 2019 yılının hem ilimizin hem ülkemizin hem de tüm insanlığın huzuruna, sağlığına ve mutluluğuna vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.
 
Kurallara Uymamız Lazım.
 
Yolların kralı olmaz kuralı olur diyerek araç kullanan vatandaşlarımızı uyaran Vali Tutulmaz;  “Öncelikle kurallara uymamız lazım. Hız sınırı başta olmak üzere emniyet kemerinin takılması ve araç bakımlarının zamanında yaptırılması gerekmektedir. Tedbirimizi alacağız takdiri Allah’a bırakacağız. Herşeyin bir bahanesi vardır ama öncelikle elimizden geldiğince bahanelerimizi kendimiz çözmemiz gerekiyor. Bu yönde başta Afyonkarahisar'lı hemşerilerimiz olmak üzere herkesi uyarıyoruz.” dedi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol