Hasan Özen
Hasan Özen
10 Kasım 2019 Pazar 20:24
Ersoy’dan Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret

Katıldığı bir dizi programın ardından 1994 yılında Tunceli ili Mazgirt ilçesinde vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan er Şahin Mavi’nin ailesini ziyaret eden Bakan Ersoy, bir süre sohbet ettiği aileye şehit Şahin Mavi’nin fotoğrafının yer aldığı saatli tablo ile Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Şehit ailesi ziyaretinin ardından 1995 yılında Şırnak ili Akbilgin karakolunda vatani görevini yaparken girilen çatışmada yaralanarak gazi olan Hamza Çetin’i evinde ziyaret eden Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy bir süre sohbet ettiği Çetin’e Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Bakan Yardımcısı Ersoy, “Şehit ve gazi ailelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatanın birliği ve bekası için canlarını veren tüm şehitlerimize rahmet, geride kalanlarına sabırlar diliyor, gazilerimize Allah’tan sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi. 

Şehit ve Gazi aileleri ziyaretten duydukları mutluluğu ifade ederek, Bakan Yardımcısı Ersoy ve Vali Meral’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Ziyaretlere Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser ve AK Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan eşlik ettiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol