Hasan Özen
Hasan Özen
18 Kasım 2019 Pazartesi 17:34
Hayırsever Vatandaşa Altın Madalya ve Beratı Tevcih Edildi

18 Kasım 2019 Pazartesi günü Ahmet Mete Huzurevinde düzenlenen programa Vali Meral’in yanı sıra hayırsever vatandaşımız Kadın Lök, TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi emekli Albay Faik Ahmet Karadeniz, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün ile TSK Güçlendirme Vakfı Karaman İl Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Yüksel Atik katıldı.
 
TSK Güçlendirme Vakfı Bölge temsilcisi emekli Albay Faik Ahmet Karadeniz’in vakfın kuruluş amacı hakkında yaptığı bilgilendirme konuşmasının ardından Vali Meral, sahip olduğu gayrimenkulü bağışlayan hayırsever Kadın Lök’e “KADIN ve MEHMET LÖK” adına düzenlenen altın madalya ve beratını verdi.
 
Vali Meral yaptığı anlamlı bağıştan dolayı hayırsever vatandaşımız Kadın Lök’ü kutlayarak vakfın güçlenmesi ve gelişmesine katkılarından dolayı teşekkür etti. Programın devamında bölge temsilcisi emekli Albay Karadeniz, törene katılımlarından ve katkılarından dolayı Vali Meral’e teşekkür ederek plaket takdim etti.
 
Madalya tevcih töreninin ardından Vali Meral, daha sonra huzurevinde kalan yaşlı vatandaşlarımızla bir süre sohbet etti.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol