Hasan Özen
Hasan Özen
23 Şubat 2020 Pazar 14:37
AK Parti Karaman Teşkilatı'nın Başyayla, Sarıveliler ve Ermenek Ziyareti

Ziyaretlerine Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve İl Başkan Yardımcısı Cemal Keskini de alan Başkan Çağlayan ilk olarak Başyayladan başladı. İlçe Teşklat mensupları ile AK Parti Başyayla İlçe teşkilat binasında biraraya gelen başkan Çağlayan, 7. Olağan kongre sürecini değerlendirme toplantısı yaptı ve İlçe Başkanı Mustafa Canlıdan ilçe hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, önceki dönem Başyayla İlçe Başkanları Ahmet İpek(mevcut Başyayla Belediye Başkanı) ve Abdülkadir Ateş için yazdığı mektubu, Başyayla AK Parti Teşkilat Binasında Başkan Çağlayan taktim etti.

Başyayladan sonra AK Parti Sarıveliler İlçe Teşkilat Binası ve AK Parti Ermenek Teşkilat Binasında bulunan başkan çağlayan burada da partililerler ve varandaşlarla bir araya geldi herkesin dilek ve temennilerini tek tek dinledi.

Ardından Ermenek ve Sarıveliler İlçe Yönetimleri ile ayrı ayrı toplantı yapan Başkan Çağlayan, “7. Olağan Kongre sürecimizde inşallah coşkulu şekilde seçimlere gideceğiz. Kongreler bizim heyecanımızdır, demokrasimizin bir parçasıdır. Misafirperveklikleri için Ermenek İlçe Başkanımız Mevlüt Sarıtaş ve yönetimine, Sarıveliler İlçe Başkanımız Mehmet Canbolat ve yönetimine, Başyayla İlçe Başkanı Mustafa Canlı ve yönetimine misafirperverliği için teşekkür ederim.”dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol