Hasan Özen
Hasan Özen
05 Mart 2020 Perşembe 11:11
Başkan Çağlayan İstifaya Davet etti!

Başkan Çağlayan İstifaya Davet etti!

Başkan Çağlayan şehit ve gazilerimizi anarak, ”Ülke olarak Suriye’de kendi halkını katleden zalim bir rejime ve terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veriyoruz. Birlik ve beraberliğe ençok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Şehitlerimiz var, gazilerimiz var.” dedi.


Başkan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’u kasdeterek, Milletimizin bu acıyla kalbi yanıyorken kalkıyor  bu şahsiyet Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında, ülkemizin birliğini,bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaretler savuruyor. Bu yenilir yutulur değil.”dedi

Apaçık Bir edepsizliktir!

Öncelikle Engin Özkoç’un Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyorum.
Üstüne basa basa söylüyorum. Engin Özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi eleştiri değil; apaçık bir edepsizliktir.

Başkan Çağlayan İstifaya Davet Etti!

Cumhurbaşkanımızı varan hainliğiyle suçlayan CHP Grup Başkanvekiline tepki gösterek, “Vatan haini kimdir? Vatan haini Türkiye’nin kiminle problemi varsa o ülkenin kucağına koşanlardır! Yurt dışında Türkiye aleyhine lobi yapanlardır! PKK’nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır. 17- 25 Aralık darbe girişimi sonrası FETÖ ile işbirliği yapanlardır. Darbe şakşakçılarıdır.
Cumhurbaşkanımızın şerefi, onuru, haysiyeti 83 milyon vatandaşımızın, ülkemizin onuru, şerefi ve haysiyetidir. Türkiyemizi temsil eden Cumhurbaşkanımıza ağza alınmayacak hakaretleri eden Engin Özkoç’u buradan istifaya davet ediyorum. “dedi.

Bu hakaretlerin kabul edilemez bir durum olduğunu belirten Başkan, “Bu hakaret sadece Cumhurbaşkanımıza değil onun temsil ettiği makama da yapılmıştır.
Gözünü siyasi ve şahsi hırs bürümüş bir Grup Başkanvekili şirazeden çıkarak kin ve nefret dolu bir tavırla pervasızlık yapmıştır.” dedi.

CHP Neden Hazmedemiyor?

CHP’nin duyduğu rahatsızlığı merak eden Çağlayan, “PKK-PYD’nin, Esad’ın inlerine düşen her SİHA bombası CHP’de rahatsızlığa yol açmaktadır. Bu pervasızlık, hazımsızlıktan kaynaklanmaktadır. CHP, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye düşmanlarına karşı kararlı duruşunu bir türlü hazmedememektedir.CHP neden hazmedemiyor? Bunu merak ediyoruz,” dedi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol