Hasan Özen
Hasan Özen
31 Aralık 2019 Salı 18:07
“YÜCE ALLAH, SEVDİKLERİMİZLE SAĞLIKLI VE NİCE MUTLU YILLAR NASİP ETSİN”

KARAMAN Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Boynukalın paylaşımında, 2020 ile birlikte demokrasi ve ekonomisi ile güçlü, refah içinde bir Karaman ve Türkiye inancıyla herkese mutlu yıllar diledi.

“MUTLU YARINLAR İÇİN ÇABAMIZ HER DAİM SÜRECEK”

Başkan Boynukalın;

“Öncelikle hepimizin hayatta her daim olması gereken ve ihtiyaç duyulan özverili çalışmalarımız ile empati ve diyaloglarımız güçlenecek, sosyal ekonomik ve teknolojik gelişmelerde de boy göstermek nihai çabalarımızdan biri olacaktır.

Karaman OSB Yönetimi olarak, küresel gelişmeleri an ve an izlerken tüm dikkatimiz ve gönlümüz de şehrimizin kalkınması yönünde ülkemizdeki çalışmalardır.

Ekonomi ve toplumsal hayat üzerine yoğunlaştığımız her daim, yarınına ve 2020’li yıllara küresel ölçekte rekabet edebilen bir ekonomi olmasını amaçlıyor ve umut ediyoruz.

Ortak akıl, birlik beraberlik ve dayanışma duygularımızı güçlendirecek her projeyi destekliyor ve önemsiyoruz.

Ortak akılla birlikte, beraberinde kalkınma ve büyüme sürecini hepimiz bekliyor ve umut ediyoruz.

Kalkınma ve büyüme tanımından şunu anlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, topyekün büyüme, müreffeh dolu bir hayatın olmazsa olmaz bir kavramıdır.

Kaynaklarımızı zenginleştirmek ve toplumun her kesiminin büyümeden pay almasını sağlamak, bizlerin kapsayıcı duygularını da kapsamaktadır.

2020 yılının da fırsatları artırmanın ve fırsatlara erişimin iyileştirileceği bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

Çünkü fırsatları artırmak, istikrarlı bir alt yapı düzeni, eğitim yatırımları ve sağlıklı bir rekabet düzenini beraberinde oluşturacaktır.

Yeni yılın, hemşehrilerimiz, yurttaşlarımız ve tüm insanlığa barış, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyorum.

Yüce Allah’tan nice yıllara hep birlikte sağlık ve huzur içinde girmeyi, ülkemizin bütünlüğünü, milletimizin birliğini ve tüm sevdiklerimizle mutlu bir yıl nasip etmesini diliyorum. 

Karşılıklı sevginin, saygının ve muhabbetin olduğu bir yerde, bunun tüm insanlık için hayırlara vesile olacak neticelere sebep olması temennisi ile hastalarımıza ve gazilerimize şifa, tüm şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.

Tekrar, milletimizin yeni yılını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol