Hasan Özen
Hasan Özen
03 Ocak 2019 Perşembe 11:34
VALİ DOÇ. DR. İLKER GÜNDÜZÖZ’ÜN YENİ YIL MESAJI

Geride bıraktığımız yıl içerisinde Muş olarak birçok alanda gelişim gösteriyor olmamıza rağmen asıl hedefimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde 2023 hedeflerine giden Türkiye Cumhuriyetine ilimizden yeterli katma değeri sağlayabilmektir.
 
Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, Devlet-Millet işbirliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için daha çok çalışmalıyız.
 
Unutmamalıyız ki; hedefleri ve hayalleri yüksek olan milletler, başarıya ulaşan milletlerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere hedef gösterdiği Türkiye idealini en üst seviyede gerçekleştirmek için, hep birlikte sorumluluklarımızı yerine getirecek, birlik, beraberlik, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma duyguları içinde geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz.
 
2018 yılında bölgemizde ve dünyada yaşanan, insanlığı derinden etkileyen olumsuzlukların, 2019 yılında yaşanmaması, tüm dünyada barış, sevgi ve hoşgörünün hâkim olması en büyük dileğimizdir.  
 
Bu duygularla, 2019 yılının; sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının birliktelikle yoğrulduğu bir yıl olmasını temenni ederim. İlimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim. Hasleten tüm hemşehrilerimin aileleri ile birlikte her türlü sıkıntıdan uzak ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni eder ve yeni yıllarını kutlarım.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol