Hasan Özen
Hasan Özen
03 Ocak 2019 Perşembe 13:04
VALİ COŞKUN'DAN, YENİ YILIN İLK SAATLERİNDE DEVLET HASTANESİ ACİL SERVİSİNDEKİ HASTALARA VE YILIN İLK BEBEKLERİNE ZİYARET

Daha sonra Hastanenin Kadın Doğum servisini ziyaret eden Vali Coşkun,  yeni yılın ilk saatlerinde doğan 2 bebeği ziyaret etti. Osmaniye Devlet Hastanesinde saat 00.10 sularında Sultan ve Mehmet Topal çiftinin ikinci çocukları olarak dünyaya gelen ve aynı saatlerde Zehra ve Mustafa Birgül çiftinin üçüncü çocukları olarak doğan yılın ilk bebeklerine sağlıklı mutlu ve huzurlu bir ömür dileyen Vali Coşkun, minik bebeklerin ailelerine çeşitli hediyeler verdi.
 
        Doğum servisindeki diğer hastalara da geçmiş olsun dileklerini ileterek hediyeler veren Vali Coşkun, "Yılın ilk saatlerinde Hastanemizde yatan hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve ilimizde dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeklerine sağlık dilemek için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Tüm hastalarımıza Allah'tan şifa diliyorum. Dünyaya gelen tüm bebeklerimize sağlıklı ve mutlu bir gelecek temenni ediyorum" diye konuştu.
 
        Hastanede görevli personelin de yeni yıllarını kutlayan Vali Coşkun, ziyaretinin ardından Osmaniye Devlet Hastanesinden ayrıldı.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol