Hasan Özen
Hasan Özen
01 Nisan 2019 Pazartesi 16:23
SARIVELİLER’DE  HALİL KULAK  DÖNEMİ

SARIVELİLER’DE HALİL KULAK DÖNEMİ BAŞLADI
Sarıveliler’de yapılan yerel seçimlerin ardından zaferle ayrılan Bağımsız Başkan Adayı Sarıveliler’in evladı Halil Kulak oldu.
 Halil Kulak, bağımsız girdiği seçim yarışında Ak Parti’nin adayı Hayri Samur’u egale ederek İlçenin yeni Belediye Başkanı oldu.
SARIVELİLER HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ
Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak sosyal medya hesabından yöre halkına teşekkür ederek;
“Değerli dostlarım 31 mart 2019 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Bağımsız olarak Sarıveliler ilçe Belediye Başkanı seçildik.
Bu Süreçte bizlerle birlikte yol yürüyen gecesini gündüzüne katarak koşan genç kardeşlerimiz dualarını eksik etmeyen Dedelerimiz Ninelerimiz Annelerimiz Babalarımız Aziz Milletimiz ve ekip arkadaşlarımıza bizlere verdikleri maddi ve manevi destekten dolayi sonsuz teşekkür ediyorum.
Aziz milletimiz bizlerin omuzlarına önemli bir sorumluluk yüklemiştir. Yüce Allah bu kutlu yolda hayırlı işlere imza atmayı hayırla yol yürümeyi hayır ve dua almayı duayı sahibine ulaştırmayı nasip etsin.
Bundan sonra Bizlere destek veren vermeyen aziz milletimizle bir olma beraber olma zamanıdır. Biz hepimiz bu topraklarda kader birliği yapan kan bağıyla bağlı kardeşleriz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol