Hasan Özen
Hasan Özen
03 Ocak 2019 Perşembe 13:22
RİZE VALİSİ KEMAL ÇEBER’İN YENİ YIL MESAJI

Rize’miz 2018 yılı sonlarında iki değerli şahsiyeti, iki görev adamını, art arda kaybetti. İlk olarak bilgisiyle öğrencilerine ışık saçan, idareciliği ile gençlere yeni ufuklar belirleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Haldi YILMAZ’ı kaybettik. Değerli Hocamızın üzüntüsünü içimizde yaşamaya devam ederken, Rize’nin ve Rizelinin huzuru ve güvenliği için gecesini gündüzüne katarak görev yapan mesai arkadaşım, İl Emniyet Müdürümüz Altuğ VERDİ’yi  Şehadete uğurladık. Her iki değerli kaybımız için bir kez daha Allah’tan Rahmet, yakınları için sabır diliyoruz.  
Bu üzücü olayların yanı sıra 2018 yılı içerisinde; Rize’mizin başta huzur ve güvenlik olmak üzere her anlamda daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyelerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile koordinasyon içinde önemli bir yılı geride bıraktık. 2019 yılında da hep birlikte daha güzel bir Rize için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hiç kuşkusuz bu hususta Rize’de yaşayan her bir vatandaşımıza da önemli görevler düşmektedir. Bu anlayışla ilimizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarıları yeni başarılarla perçinlemeli, yeni nesillerimize daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakmanın çabası ve çalışması içerisinde olmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni bir yılı karşılamanın sevincini tüm Rizeli hemşehrilerimizle birlikte gönülden paylaşıyor, yeni yılın Rizemize ve ülkemize güzellikler getirmesini diliyor, ilimizde görev yapan tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Rizelilerin yeni yılını içtenlikle kutluyorum.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol