Hasan Özen
Hasan Özen
18 Mayıs 2020 Pazartesi 19:15
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılıdönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı
 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan mesajında: ''Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna giden yolda, istiklal ve istikbal mücadelemizin ilk adımını oluşturan bağımsızlık meşalesinin ateşlendiği 19 Mayıs 1919 tarihinin 101. yıl dönümünü milletçe hep birlikte kutlamanın sevincini yaşıyoruz.
Bu günün Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, ülkemizin yarınlarının teminatı olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı sağlamaktadır.
2023, 2053 ve 2071 vizyonu çerçevesinde Büyük Türkiye ’nin inşasında milli ve manevi bir ruhla, tarihimize ve değerlerimize sahip çıkarak ülkemizin kalkınmasını sağlayacak bilgi toplumunun gerektirdiği niteliklere sahip gençlerimizin uygun olarak yetiştirilmesi için, bugünün yetişkinlerine düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz.
Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin ve tüm ulusumuzun Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan uğruna canını feda etmiş bütün aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor şükranlarımı sunuyorum.''dedi
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol