Hasan Özen
Hasan Özen
03 Ocak 2019 Perşembe 13:26
VALİ NAYİR’DEN YENİ YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE ZİYARET

2018 yılının son saatlerinde İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit ile birlikte Yukarı Dereköy Jandarma Kontrol Noktası ve 32 Evler Polis Kontrol Noktasını ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir,  nöbette bulunan güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı.
 
Ekiplerin durdurup şeker ikramında bulunduğu araçlarda seyahat eden vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Nayir,  onların da yeni yıllarını tebrik edip hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.
 
Kontrol noktalarındaki teşkilat mensuplarından bilgiler de alan Vali Ahmet Hamdi Nayir, gece gündüz demeden büyük bir fedakârlık gösteren tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde de başarılar diledi.
 
“GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA”
 
Kolluk kuvvetlerinin görevlerinin başında olduğunu, yeni yılda onlarla buluşup iyi dileklerini paylaşmak istedikleri için kontrol noktalarını ziyaret ettiklerini ifade eden Vali Nayir, "Bu geceler halkımızın yolda olabileceği, eğlenceden dönebileceği vakitler olduğu için, bizim de dikkatimizi daha fazla artırmamız gerekiyor.
 
“GÜVENLİK TEDBİRLERİMİZ HALKIMIZIN HUZURU İÇİN”
 
Geçmişte yaşadığımız bazı sıkıntılı olaylar bu gecelere denk geldiğinden dolayı, Emniyet ve Jandarma ekiplerimiz ile birlikte güvenlik tedbirlerimizi daha da artırdık. Görüldüğü üzere arkadaşlarımız halkımızın ihtiyaç duyduğu bütün tedbirleri alarak, yol güvenliğini sağlayarak, asayiş kontrollerini yaparak görevlerine devam ediyorlar. Biz de bütün çalışma arkadaşlarımıza yeni bir yılın hayır, uğur getirmesini, aileleriyle birlikte sağlıklı, sıhhatli bir yıla girmeleri temennimizi paylaşmak için buradayız.
 
“2019 HERKESE HAYIRLI OLSUN”
 
Görüyoruz ki kolluk birimlerimiz gibi gazetecilerimiz, basın ve medya mensubu arkadaşlarımız da bugün eğlencede değiller, onlar da görevleri başındalar. Sizlere de hayırlı bir yıl diliyorum. İnşallah sağlık ve sıhhatle 2018'den daha güzel bir 2019 bizi karşılar” dedi.
 
 
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol